Prolecten – názory, složení, účinky, cena

Hledáte účinný způsob, jak zhubnout? Nyní je to možné díky Prolecten. Níže popisujeme, jak tento produkt funguje.

 

Prolecten doplněk na hubnutí

Proces hubnutí je těžkopádný a způsobuje mnoho obtíží. V důsledku toho mnoho lidí rychle ztrácí motivaci a nikdy nedosáhne svého cíle. Nadváha je bohužel problém, který může vést k onemocnění, a proto je důležité usilovat o optimální tělesnou hmotnost, která neohrožuje vaše zdraví. Sáhnete-li po doplňku stravy, jako je Prolecten, získáte potřebnou podporu, abyste vytrvali ve svém předsevzetí. Přírodní přípravek je bezpečný a účinný v boji proti nadváze.

Prolecten je zcela přírodní doplněk stravy, který urychluje hubnutí.

Odborníci na dietu potvrzují účinky těchto tablet na hubnutí. Jako důvod, proč je doporučují svým pacientům, uvádějí zcela organické složení a bezpečné působení.

Pozitivních účinků tohoto doplňku stravy je dosaženo díky účinným látkám obsaženým ve vzorci Prolecten. Stimulují vazbu tukových buněk a urychlují metabolismus. Kapsle pomáhají detoxikovat a připravit tělo na hubnutí.

Zjistěte, zda stojí za to sáhnout po Prolecten z naší recenze!

Co je Prolecten?

Prolecten jsou přírodní kapsle, které vám pomohou dosáhnout vysněné postavy. Jak již název napovídá, jejich působení je založeno na holistickém přístupu, který se zaměřuje na zlepšení celkového zdraví, pročištění organismu, vitalitu a podporu metabolismu.

 

Tyto kapsle jsou u nás velmi oblíbené. Důvodem je účinnost a bezpečnost při používání doplňku. Prolecten funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby umožnil tělu zbavit se tukových buněk a urychlil metabolismus.

Jak Prolecten funguje? Účinky

Zde jsou hlavní účinky a vlastnosti užívání tablet na hubnutí Prolecten:

 • Zcela přírodní přípravek, který působí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a redukuje podkožní tukové zásoby;
 • Jejich silné synergické působení urychluje metabolismus tukových buněk;
 • Přípravek je 93% účinný při hubnutí;
 • Kapsle zvyšují energii a potlačují chuť k jídlu;
 • Pročišťuje organismus, takže se lépe vyrovnává s procesem hubnutí;
 • Zrychluje metabolismus;
 • Nebyly prokázány žádné negativní vedlejší účinky;

Jak Prolecten funguje Účinky

Prolecten – názory a recenze uživatelů na fórech

Uživatelé uvádějí, že tyto tablety na hubnutí jim pomohly zhubnout za několik týdnů. Žádná z recenzí neuvádí žádné negativní vedlejší účinky nebo nežádoucí reakce během léčby doplňkem. Kromě toho, na základě recenzí uživatelů, nelze říci, že by po ukončení užívání kapslí došlo k jo-jo efektu.

Zde je několik recenzí uživatelů Prolecten z populárního fóra:

„Celé roky jsem o sebe nedbala, jedla jsem pořád ty samé sračky, až mi narostlo velké břicho. K tomu se samozřejmě přidaly problémy s koleny a předdiabetes. Lékař mi na rovinu řekl, že buď zhubnu, nebo se mi přitíží. Měl jsem motivaci, ale nulové znalosti k sestavení jídelníčku nebo tréninku. Zvolil jsem jízdu na kole a chůzi, díky Prolecten jsem snížil kalorie. Jím méně, více se hýbu a vidím výsledky. Kapsle stále užívám, ale od té doby, co jsem je začala užívat, jsem zhubla už 13 kilo.“

„Je mi přes 50 let a v mém věku je pro mě náročné shodit i pár kilo. Moje dcera našla Prolecten na internetu a já jsem si řekla, že by nebylo na škodu ho vyzkoušet. Po týdnu jsem zřejmě pocítila menší chuť k jídlu a více energie, což mě přimělo začít se více hýbat. Po 5 týdnech se mi podařilo zhubnout až 7 kg. To je ještě víc, než jsem si myslel, že je v mém věku možné.“

Doporučují odborníci na výživu Prolecten? Odborné recenze

Mnoho profesionálních odborníků na výživu doporučuje kapsle Prolecten na hubnutí. Výrobek má certifikát kvality, který prokazuje 93% účinnost. Odborníci na výživu se navíc domnívají, že Prolecten je vynikajícím přírodním řešením pro lidi s problémy s hubnutím. Tablety na hubnutí vám dodají pocit sytosti a energie. Lze je bezpečně kombinovat s celou řadou dietních plánů a diet. Kapsle Prolecten na hubnutí mohou také zvýšit váš výkon při cvičení.

Přečtěte si  Matcha Slim Nápoj 100g

Dietologové, se kterými jsme hovořili, uvádějí, že používání Prolecten má mnoho výhod a účinků. Kapsle Prolecten jsou jedním z nejprodávanějších produktů tohoto typu na polském trhu.

Jak užívat tablety na hubnutí Prolecten – návod k použití

Podrobný leták společnosti Prolecten poskytuje všechny potřebné informace. Výrobce uvádí, že užívání tablet na hubnutí by mělo být kombinováno se zvýšenou fyzickou aktivitou a dietou. Je také vhodné pamatovat na dostatečný přísun tekutin během dne.

Zde je návod, jak užívat tablety Prolecten, abyste dosáhli co nejrychlejších výsledků:

 • Užívejte 1 tabletu ráno a 1 tabletu večer 30 minut před jídlem.
 • Popíjejte se sklenicí vody.
 • Tento postup opakujte každý den po dobu nejméně 30 dnů.

Nezapomeňte na systematičnost a nevynechávejte dávky ani je nezvyšujte. Koncentrace látek obsažených v každé kapsli Prolecten byla vyvinuta na základě výzkumu, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků pro uživatele. Proto by se toto dávkování nemělo měnit.

Existují vedlejší účinky? Jaké jsou kontraindikace?

Dosud jsme nezjistili žádné stížnosti na nežádoucí účinky nebo nežádoucí reakce, které by užívání přípravku Prolecten mohlo způsobit. Kapsle na hubnutí jsou zcela bezpečné pro pravidelné užívání. Samozřejmě dbejte na dodržování pokynů v příbalovém letáku a dávkování nijak neměňte.

Pokud jde o kontraindikace užívání přípravku Prolecten, existují tři:

 • Těhotenství,
 • Kojení,
 • Alergie na složku obsaženou v doplňku stravy.

Prolecten – složení

Složení tablet na hubnutí Prolecten je tvořeno výhradně přírodními složkami. Kombinované synergické působení řady rostlinných a bylinných extraktů zvyšuje procesy spalování tuků.

Prolecten - složení

Zde je seznam účinných látek obsažených v kapslích Prolecten:

 • Garcinia Cambogia obsahuje sloučeniny, které mají preventivní účinek proti přibývání na váze.
 • Berberin má vliv na léčbu obezity a souvisejících metabolických důsledků. Berberin působí na glukózu inhibicí α-glykosidázy, a proto se často používá při léčbě inzulínové rezistence.
 • L-karnitin. Bylo prokázáno, že doplňování této látky snižuje tělesnou hmotnost, BMI a hmotnost tuku, zejména u dospělých s nadváhou/obezitou. Hlavní funkcí L-karnitinu je transport mastných kyselin s dlouhým řetězcem do mitochondriální matrix, kde se β-oxidací přeměňují na energii.
 • Bacopa monnieri. Předpokládá se, že tato rostlina podporuje hubnutí tím, že ruší stres s ním spojený.
 • Kyselina hydroxycitronová (HCA) je kompetitivním inhibitorem adenosintrifosfát citrát lyázy, enzymu podílejícího se na syntéze mastných kyselin, cholesterolu a triglyceridů. Předpokládá se, že HCA zlepšuje schopnost těla odbourávat tuky a zvyšuje pocit sytosti. Tyto účinky mohou zlepšit toleranci cvičení, snížit ukládání tuků a zlepšit hladinu lipidů.
Přečtěte si  FitBerry 60 Kapsle

Kde se vyplatí koupit Prolecten? Kolik to stojí?

Dostupnost tohoto doplňku byla výrobcem omezena. Prolecten je možné objednat pouze prostřednictvím oficiální prodejní platformy.

 

Doplněk není možné zakoupit na Amazon nebo v lékárnách. To však umožňuje velmi pohodlný nákup s možností konzultace. Stačí vyplnit krátký formulář a poté vás bude kontaktovat jeden z konzultantů, aby potvrdil vaši objednávku.

Cena Prolecten je v současné době 897 Kč, a to díky aktuální akci -50 %.

Stojí za zmínku, že tato cena je k dispozici pouze na webových stránkách výrobce a je časově omezená. Ke každé objednávce navíc obdržíte dvě e-knihy se zdravými recepty v hodnotě 1000 Kč a doprava v rámci ČR je zdarma.

Často kladené otázky:

Kolik stojí Prolecten?

Jedno balení doplňku stojí 897 Kč. Jedná se o cenu, která zohledňuje slevu -50 %, kterou můžete využít při objednání Prolecten prostřednictvím oficiálního internetového obchodu výrobce.

Existují negativní recenze Prolecten?

Doplněk stravy má dobrou pověst mezi uživateli, kteří jej rádi doporučují ostatním.

Je používání přípravku Prolecten bezpečné?

Ano, podle výzkumu provedeného na dodatku, stejně jako na základě recenzí uživatelů, lze vyvodit závěr, že při používání tohoto produktu neexistují žádné vedlejší účinky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *