Proctotivo – názory, složení, účinky, cena

Proctotivo je doplněk stravy, který pomáhá kontrolovat ejakulaci a prodlužuje délku pohlavního styku. Pokud se chcete dozvědět více podrobností o tomto účinném produktu, přečtěte si naši recenzi.

 

Proctotivo – názory, složení, účinky, cena

Zvětšit penis přirozeně s Proctotivo? Podle výrobce je tento produkt určen na pomoc mužům, kteří nejsou spokojeni se svým penisem. Chirurgický zákrok pro mnoho mužů nepřipadá v úvahu kvůli vysokým nákladům a značným rizikům, což je pochopitelné.

Proto mnozí hledají alternativu, jak účinně dosáhnout zvětšení genitálií. Tento výrobek by však měl také odstranit problémy s erekcí a zvýšit potenci. Chtěli jsme to zjistit sami a provedli jsme hloubkový test s Proctotivo.

Co je Proctotivo?

Doplněk stravy Proctotivo by měl pozitivně změnit velikost penisu a zvýšit potenci. Výrobce tvrdí, že penis by měl být delší a silnější. Při pravidelném užívání je prý možné zvětšení penisu nejméně o 2 cm za měsíc. Pokud se přípravek užívá alespoň tři měsíce, mělo by být možné dosáhnout zvětšení až o 8 cm.

 

Uživatel může kromě další mužnosti zažít také lepší sexuální život. Díky speciálním účinným látkám by mělo dojít ke stimulaci a zlepšení krevního oběhu. Potence a růst by měly být optimalizovány pomocí těchto kapslí Proctotivo.

Pro koho je Proctotivo určen?

Podle výrobce by měl Proctotivo přirozeně zvýšit růst penisu, což uživatelům přinese pozitivní výsledky. Protože se však nechceme zcela spoléhat na prohlášení výrobce, zahájili jsme vlastní test. O tom však více později.

Produkt Proctotivo je zaměřen na všechny muže, kteří nejsou spokojeni s velikostí svého penisu. V tomto ohledu by však měli pomoci i muži, kteří trpí problémy s erekcí. Pohled na prodejní stránku výrobce to jasně ukazuje s velkým slibem. Zda je užívání pro tyto lidi užitečné, je však pro ně vysvětleno v následujícím průběhu.

Proctotivo – Test

Vzhledem k tomu, že jsme během našeho výzkumu našli mnoho různých názorů zákazníků, chtěli jsme znát účinek výrobku a rozhodli jsme se otestovat Proctotivo. Do testu se dobrovolně přihlásili dva lidé z naší komunity. Domluvili jsme se s nimi na 4týdenní zkušební době. Užívání mělo probíhat podle doporučení výrobce, tj. dvě kapsle jednu hodinu před sexuální aktivitou.

Proctotivo - Test

Dominik, 26 let, má nízké sebevědomí. Podle něj je to způsobeno velikostí jeho pohlavního orgánu. Operace pro něj zatím nepřipadá v úvahu.

Naším druhým subjektem byl 55letý Josef, který měl v poslední době problémy se svou pevností, když na tom záleželo. To ho velmi stresovalo a chtěl otestovat Proctotivo, aby si mohl opět hrát se svou partnerkou.

První týden Subjekty navštívily naši kancelář na první kontrolní schůzku. Oba používali Proctotivo po dobu jednoho týdne. Kapsle užívali podle dohody. Dvě kapsle jednu hodinu před každou sexuální aktivitou.

Oba skutečně cítili změnu ve svém těle. Josefův problém s erekcí se po užívání kapslí zlepšil a Dominik cítil, že mu penis narostl. Oba také říkali, že kapsle se díky své velikosti snadno užívají. Čekali jsme na další schůzku, abychom zjistili, zda došlo k nějaké další změně.

2.týden Při další kontrole se naši testující Proctotivo zdáli být ještě spokojenější. Oba byli schopni opět hlásit zlepšení nebo zvětšení. Dominik nyní mohl také pozorovat výrazné zvětšení velikosti a Josef byl od té doby mnohem spokojenější. Když jsme se jich zeptali, zda chtějí v testování pokračovat, odpověděli rozhodným „ano“.

Třetí týden Přestože poslední týden proběhl dobře, oba měli o Proctotivo jen pozitivní zprávy. Problémy s Josefem se po celou dobu náboru již nevyskytovaly. Dominik byl také mnohem spokojenější s velikostí svého penisu. Kromě toho se oba cítili mnohem lépe a Dominikovo sebevědomí se také výrazně zvýšilo.

Přečtěte si  Foot Trooper - názory, složení, účinky, cena

Čtvrtý týden Na poslední kontrole nebylo mnoho nového, ale výsledek byl více než uspokojivý. Pravidelným užíváním kapslí se Dominikovi podařilo zvětšit velikost svého penisu o 1,6 cm. Přestože by rád v užívání kapslí pokračoval, je s tímto úspěchem již velmi spokojen. Josefu se naopak podařilo udržet svou erektilní dysfunkci pod kontrolou. Jeho partnerka z toho má také prospěch. Uvádí, že má spokojenější sexuální život.

Závěrem můžeme říci, že nás Proctotivo rozhodně přesvědčilo. Výrobek skutečně splňuje to, co slibuje. Oba subjekty byly schopny zaznamenat významnou změnu. Kromě toho se po celou dobu studie nevyskytly žádné vedlejší účinky ani podobné stížnosti. Výrobek proto můžeme doporučit jak pro zvětšení penisu, tak pro erektilní dysfunkci.

Proctotivo – reenze uživatelů

Přestože náš vlastní test byl pozitivní, chtěli jsme se také podívat na zkušenosti ostatních s Proctotivo. Proto jsme pokračovali v našem výzkumu tohoto produktu, abychom zjistili, zda se to stalo pouze našim testerům. Díky záplavě zákaznických referencí a recenzí na internetu jsme nemuseli dlouho hledat.

Téměř bez výjimky mnoho různých uživatelů hlásilo pozitivní zpětnou vazbu o kapslích a jejich účincích. Kromě toho jsme nemohli najít žádné zprávy o zkušenostech, které by hlásily vedlejší účinky nebo podobně.

 

Existují nějaké oficiální studie o Proctotivo?

Proctotivo, jak nás výrobce ujišťuje, byl testován na účinnost a obsažené složky pomocí studií a pozitivně potvrzen. To mimo jiné vzbuzuje důvěru a potvrzuje kompatibilitu sexuálního zesilovače. Tyto testy také svědčí o serióznosti výrobce a jeho produktu. Náš vlastní test byl v tomto ohledu také přesvědčivý s pozitivními výsledky.

Jak užívat Proctotivo – dávkování

Užívání Proctotivo a jeho dávkování je jednoduché a nemá vliv na následný proces. Výrobce slibuje rychlý účinek, který při správném použití trvá trvale. Za tímto účelem užijte dvě tobolky jednu hodinu před sexuální aktivitou a zapijte je přiměřeným množstvím tekutiny.

Jak Proctotivo funguje?

Výrobce na svých webových stránkách inzeruje výsledky z oficiálních testů. Pokud jde o inzerovaný účinek přípravku Proctotivo, tvrdí se, že během prvních 3 týdnů by mělo dojít ke zvětšení genitálií v průměru o 2 cm. Následující měsíc by měl dokonce přinést zvětšení až o 6 cm.

Po pravidelném užívání doplňku je údajně možný růst penisu až o 8 cm za tři měsíce. Díky našemu autotestu a testování výrobku předpokládáme, že je to možné.

Kromě toho přírodní složky obsažené v Proctotivo, jako je mimo jiné prášek maca, poskytují účinky zvyšující potenci. To by mělo zvýšit libido a zlepšit sexuální život obecně.

Proctotivo – Složení

Složení vždy hraje velkou roli v produktech na potenci. Vzhledem k tomu, že mnoho uživatelů se chce obejít bez chemických přísad, aby minimalizovali riziko vedlejších účinků a zbytečně nezatěžovali organismus.

Z tohoto důvodu výrobce uvádí, že ve svém výrobku používá pouze přírodní složky, přičemž složení účinné látky je speciálně použito ke zvýšení potence. Podívejme se však blíže na složky přípravku Proctotivo:

Čínské bobule hroznů extrakt: Čínské bobule hroznů je členem hvězdice anýzu rodiny a byl používán v čínské medicíně od dynastie Han pro sexuální zlepšení, mimo jiné.

Extrakt z kořene ženšenu: ženšen se v čínské medicíně používá již tisíce let jako přírodní afrodiziakum a pomáhá zlepšovat krevní oběh a zvyšovat potenci.

Přečtěte si  Ultraven - názory, složení, účinky, cena

Extrakt ze šafránu: Šafrán: koření šafrán je již po staletí považováno za přírodní sexuální stimulant. Účinné látky působící v těle mohou způsobit prokrvení a zvýšit erekci. Zvláště pozoruhodný je antioxidační účinek šafránu, proto byl zařazen do přípravku Proctotivo.

Extrakt z černého pepře: éterické oleje obsažené v černém pepři, stejně jako piperin, který obsahuje, mohou rovněž přispět k optimalizaci krevního oběhu a tím ke zvýšení potence.

Maca prášek: Maca neboli peruánský ženšen patří do čeledi křížatých a pochází z Peru. Jako léčivý prostředek se používá již přibližně 2 000 let a po staletí je považována za přírodní sexuální stimulant.

 

Možné nežádoucí účinky a kontraindikace

Na webových stránkách výrobce nejsou žádné informace o možných nežádoucích účincích. Díky přírodním složkám by měl být výrobek pro uživatele snadno snášen, a proto se zdá, že Proctotivo nebude mít žádné vedlejší účinky. Naši autotestéři nezaznamenali během používání žádné nepříjemné pocity a v recenzích zákazníků jsme nenašli prohlášení o vedlejších účincích.

Rádi bychom však znovu zdůraznili, že i přírodní produkty se mohou vzájemně ovlivňovat a způsobovat nežádoucí účinky, např. s jinými léky. Pokud máte alergii nebo přecitlivělost na některou ze složek přípravku Proctotivo, důrazně nedoporučujeme tento přípravek používat.

Kde koupit Proctotivo? Aukro, lékárna

Za prvé, Proctotivo lze zakoupit prostřednictvím internetového obchodu výrobce. Kapsle jsou však nabízeny také na Aukro, ale nemůžeme zaručit, že se jedná o originál.

Výrobek není k dispozici na Aukro ani na Amazon. Dokonce ani v lékárnách jej nenajdete na regálu. Ani ve své vlastní lékárně, protože tam tento výrobek není distribuován.

Proctotivo – cena

Samozřejmě, že cena produktů pro sexuální vylepšení hraje vždy významnou roli. Výše ceny tedy nemůže být ukazatelem účinnosti, spolehlivosti nebo kompatibility. Výrobce na své domovské stránce nabízí cenu Proctotivo ve výši 39 EUR.

Proctotivo - cena

Závěr – Stojí Proctotivo za použití?

Naše závěry o Proctotivo jsou překvapivě pozitivní. Po našem vlastním testu a rozsáhlém výzkumu můžeme tento produkt klasifikovat jako účinný sexuální zesilovač. Přírodní složky nás přesvědčily a dobrá snášenlivost také poskytuje další body. Proto můžeme kapsle doporučit každému, kdo chce zvětšit svůj penis a zvýšit svou účinnost. Nezávislé testy by také mohly zvýšit spolehlivost Proctotivo.

 

Často kladené otázky

Díky přípravku Proctotivo by měly být problémy s erekcí a potencí brzy minulostí. Tento slibný sexuální zesilovač chce přesvědčit své uživatele s báječnými změnami a čistě přírodními složkami ke koupi. Pro všechny otázky, které jsme v našem článku ještě nevyjasnili, najdete nyní následující informace o nejčastěji kladených otázkách a jejich odpovídajících odpovědích.

Co může způsobit problémy s erekcí a potencí?

Postižení se často dostávají pod obrovský psychický tlak, který ve velkém množství případů vede k tomu, že erekce je slabá a dlouho nevydrží. Spouštěčem těchto poruch však mohou být i problémy s prostatou nebo nezdravý životní styl, tj. špatná strava, velké množství alkoholu, nikotinu a stres.

Nabízí výrobce Proctotivo záruku vrácení peněz?

Výrobce na svých domovských stránkách inzeruje záruku, kterou lze v případě nespokojenosti vzít zpět do 90 dnů. Kromě toho má zákazník možnost vrátit výrobek do 30 dnů prostřednictvím internetového obchodu.

Jak dlouho by měl být Proctotivo užíván?

Nepodařilo se nám najít žádné informace o tom, jak dlouho by se měly kapsle užívat. Existují zákazníci, kterým se podle výrobce podařilo získat 8 cm za dobu tří měsíců. Nevíme, zda lze tobolky užívat déle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *